Griestu lampa Radom, dzintara krāsā, H45-130cm, D80cm, G9x16 5W(MAX)
ID: 2000001097540
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 169,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Augstums: | 130 cm |
| Platums: | 80 cm |
| Garums: | 80 cm |
| Svars: | 3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Pusdienu krēsls Talberg, bēšā krāsā, H86x48x47cm, sēdvirsmas augstums 49cm
86 cm 48 cm 47 cm
€ 71,20
€ 89,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda