Sienas pulkstenis Zalany, D50.8x5cm
ID: 2000001130315
Mehānisms: klusi slīdošs
€ 24,95
Preces informācija
Mehānisms: klusi slīdošs
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 50.8 cm |
| Platums: | 5 cm |
| Garums: | 50.8 cm |
| Svars: | 1.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda