Grīdas spogulis Inor PB, H155x40cm
ID: 2000001120262
Atlaide 20 %
€ 71,20
€ 89,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Augstums: | 155 cm |
| Garums: | 40 cm |
| Svars: | 10 kg |
| Forma: | Cita forma |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Kosmētikas galdiņš ar spoguli Holwud, balts, MDF/LED gaismas, H140x94x43cm
140 cm 94 cm 43 cm
€ 164,00
€ 205,00
- -20 %
Plaukts uz riteņiem Narrow wheels troley, 3 līmeņu, bambusa, H74.5x36x15cm
74.5 cm 36 cm 15 cm
€ 27,92
€ 34,90
- -20 %
Pusdienu krēsls Landsem, UF995-20, H79x55x46cm, sēdvirsmas augstums 50cm
79 cm 55 cm 47 cm
€ 60,00
€ 75,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda