Galdiņš metāla Bareiro M, zelta krāsā, D42xH55cm
ID: 2000000997469
Atlaide 20 %
€ 47,20
€ 59,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 55 cm |
| Platums: | 42 cm |
| Garums: | 42 cm |
| Svars: | 5 kg |
| Galda virsmas forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda