Spogulis Barcone, zelta krāsa, D70x3cm
ID: 2000001121979
€ 79,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 70 cm |
| Platums: | 3 cm |
| Garums: | 70 cm |
| Svars: | 5 kg |
| Forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
ŠķŠķidro ziepju dozators ar bambusa koka pamatni Modern, melns, 270ml, H18.5cm, D7cm
18.5 cm 7 cm 7 cm
€ 8,95
Kafijas galdiņš Wally, valrieksta koka finierējums, H42x120x45cm
42 cm 120 cm 45 cm
€ 119,40
€ 199,00
- -40 %
Sienas spogulis Convex, komplekts 3gab., melns/zelta krāsā, D25.5x2.5cm
25.5 cm 25.5 cm 2.5 cm
€ 33,00
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda