Šķidro ziepju trauks, balts, H21cm, D6cm
ID: 8712442095859
Atlaide 60 %
€ 2,60
€ 6,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Keramika |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 21 cm |
| Platums: | 6 cm |
| Garums: | 6 cm |
| Svars: | 0.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda