Soliņš ar glabāšanas kasti Fabro S, melns, H35x73x33cm
ID: 2000001120088
Atlaide 20 %
€ 71,20
€ 89,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 35 cm |
| Platums: | 33 cm |
| Garums: | 73 cm |
| Svars: | 8.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Kafijas galdiņu komplekts ar uzglabāšanas vietu Hante, naturāla/melna, H50x D67cm, H40x D36cm
50 cm 67 cm 67 cm
€ 119,92
€ 149,90
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda