Galda pulkstenis Balia, metāls/stikls, H20x10x15cm
ID: 4020607980495
Mehānisms: tikšķošs
Baterijas veids: 1x AA (LR6) nav iekļauta
€ 26,50
Preces informācija
Mehānisms: tikšķošs
Baterijas veids: 1x AA (LR6) nav iekļauta
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 20 cm |
| Platums: | 16 cm |
| Garums: | 10 cm |
| Svars: | 0.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda