Sols Eger, melna/zelta krāsa, H46x99x45.5cm
ID: 2000000933931
Atlaide 40 %
€ 119,40
€ 199,00
Preces informācija
Preces informācija
Šis soliņš kalpo ne tikai kā funkcionāla mēbele, bet arī piešķir telpai izteiksmīgu un rafinētu vizuālo akcentu. Mēlnā sēdvirsma ir eleganti saskaņota ar zelta krāsas kājiņām, kuras veido izteiksmīgas ģeometriskās formas.
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 46 cm |
| Platums: | 45.5 cm |
| Garums: | 99 cm |
| Svars: | 11 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Pusdienu krēsls Adore 28, tumši brūnpelēks, H84.5x54.5x45cm, sēdvirsmas augstums 45cm
84.5 cm 54.5 cm 45 cm
€ 65,00
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda