Jums jābūt reģistrētam
0
Pirkuma grozs ir tukšs
Aptuvenās piegādes izmaksas
* Detalizēta cena pasūtījumu noformēšanas lapā
KOPĀ
(ieskaitot PVN)
€ 0,00
LED spuldze neitrāli balta, E14 3.4W, 470lm, 4000K, H10cm D3.5cm
ID: 8592920115008
€ 2,50
Dalīties ar preci:
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Augstums: | 10 cm |
| Platums: | 3.5 cm |
| Garums: | 3.5 cm |
| Svars: | 0.07 kg |
| Spuldzes tips: | E14 |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Vairāk līdzīgas preces
Spuldze LED silti balta, G9 4W, 470lm, 3000K, H6x2x5cm
6 cm 2 cm 5 cm
€ 3,50
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Spuldze LED silti balta, G9 2.5W, 350lm, 3000K, H4.7x1.4x1.4cm
4.7 cm 1.4 cm 1.4 cm
€ 3,50
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Spuldze LED silti balta, E27 9W, 806lm, 2700K, H11x11x6cm
11 cm 11 cm 6 cm
€ 2,95
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Spuldze LED silti balta, E27 7.8W, 1060lm, 2700K, H11x6x6cm
11 cm 6 cm 6 cm
€ 3,50
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Spuldze LED silti balta, E27 7.8W, 1055lm, 2700K, H14x9.5x9.5
14 cm 9.5 cm 9.5 cm
€ 6,95
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Spuldze LED silti balta, E27 5.9W, 806lm, 2700K, H7.8x4.5x4.5
7.8 cm 4.5 cm 4.5 cm
€ 3,50
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Spuldze LED silti balta, E27 5.9W, 806lm, 2700K, H10.8x6x6cm
10.8 cm 6 cm 6 cm
€ 3,95
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Spuldze LED silti balta, E27 3.4W, 470lm, 2700K, H7.5x4.5x4.5cm
7.5 cm 4.5 cm 4.5 cm
€ 2,95
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda