Šūpuļkrēsls Amberg, t.zils 18, H105x63x53cm, sēdvirsmas augstums 46cm
ID: 2000001107720
€ 169,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Zila |
| Augstums: | 105 cm |
| Platums: | 53 cm |
| Garums: | 63 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 46 cm |
| Rokbalsta augstums: | 59 cm |
| Svars: | 15.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda