Kafijas krūze Costa ar apakštasi, 150ml, H-4cm, D-8.5cm, D14cm
ID: 2000000912400
€ 3,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Porcelāns |
|---|---|
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 4 cm |
| Platums: | 14 cm |
| Garums: | 8.5 cm |
| Tilpums: | 150 ml |
| Svars: | 0.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda