Tējas krūze ar sietiņu Circo, 400ml, H13cm, D9.5cm
ID: 2000000270876
Atlaide 20 %
€ 6,00
€ 7,50
Preces informācija
Preces informācija
Tīrs baltās krāsas mirdzums un elegantas formas laiskums lieliski izceļ porcelāna tējas krūzi ar sietiņu, kuru var ērti izvietot uz galda gardumiem vai kādam krāšņam pārsteigumam. Lielisks papildinājums galda klājumā un ikdienā!
| Materiāls: | Porcelāns |
|---|---|
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 13 cm |
| Platums: | 9.5 cm |
| Garums: | 9.5 cm |
| Tilpums: | 400 ml |
| Svars: | 0.6 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Puķu pods uz statīva Limmen, antīka misiņa tonis, emaljēts, H29cm, D14cm
29 cm 14 cm 14 cm
€ 8,36
€ 20,90
- -60 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda