Zobu birstes trauciņš Modern, H11cm, D7.2cm
ID: 3560233829894
€ 6,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Polirezīns |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 11 cm |
| Platums: | 7.2 cm |
| Garums: | 7.2 cm |
| Svars: | 0.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
ŠķŠķidro ziepju dozators ar bambusa koka pamatni Modern, melns, 270ml, H18.5cm, D7cm
18.5 cm 7 cm 7 cm
€ 8,95
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda