Tualetes papīra statīvs, balts, H59x19x12cm
ID: 3560237586755
€ 18,90
Preces informācija
Preces informācija
Šis inovatīvais tualetes papīra turētājs, kas aprīkots ar telefona turētāju ir mūsdienīgs risinājums vannas istabai, garantējot, ka jūsu rokas būs brīvas, bet telfons drošībā. Tualetes papīra statīvs ļauj glabāt arī vairākus rezerves ruļļus.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 59 cm |
| Platums: | 12 cm |
| Garums: | 19 cm |
| Svars: | 1.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Šķidro ziepju dozators ar bambusa koka pamatni Modern, balts, 270ml, H18.5cm, D7cm
18.5 cm 7 cm 7 cm
€ 8,95
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda