Furniture handle Blue painting pumpkin, H35x35x40mm
ID: 2000000982663
€3.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Ceramic |
| Color: | White |
| Height: | 3.5 cm |
| Width: | 4 cm |
| Length: | 3.5 cm |
| Weight: | 0.1 kg |
| Storage container: | No |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский