Valet stand Cosmopolitan, 124x49x29cm
ID: 4025621792666
€157.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Height: | 124 cm |
| Width: | 29 cm |
| Length: | 49 cm |
| Weight: | 6.5 kg |
| Storage container: | No |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский