Armchair Dartford, velvet, yellow-golden, H100x75x83cm, seat height 40cm
ID: 2000001016732
€199.00
Product details
Product details
Chair leg material: rubber wood
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Gold |
| Height: | 100 cm |
| Width: | 75 cm |
| Length: | 83 cm |
| Seat height: | 40 cm |
| Armrest height: | 60 cm |
| Weight: | 14 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Zarra, yellow, rotatable 360 degrees, H87x70x96cm, seat height 45cm
87 cm 96 cm 70 cm
€179.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский