Armchair Dunkel, velvet, old pink color, H103x78x80cm, seat height 50cm
ID: 2000000925790
€189.00
Product details
Product details
Chair leg material: rubber wood
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Pink |
| Height: | 103 cm |
| Width: | 80 cm |
| Length: | 78 cm |
| Armrest height: | 60 cm |
| Weight: | 19 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Office chair Darlington, taupe, velvet, H106x70x64cm, seat height 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€149.00
Corner sofa Elorelle R, Monolith 37, velvet, green, H105x225x160cm
105 cm 225 cm 160 cm
€1,499.00
14 variants
NEW
DISCOUNTS
English
Русский