Chair velvet Jungle Print, 62x61x87cm
ID: 5207252071917
Discount 20 %
€184.00
€230.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Green |
| Height: | 87 cm |
| Width: | 61 cm |
| Length: | 62 cm |
| Weight: | 8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский