Lounge chair Oterro, 371 olive/dark gray, H76x58x73cm, seat height 36cm
ID: 2000001167342
€299.00
Product details
Product details
| Material: | Plywood |
|---|---|
| Material: | Polyurethane |
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Height: | 76 cm |
| Width: | 58 cm |
| Length: | 73 cm |
| Seat height: | 36 cm |
| Armrest height: | 57 cm |
| Weight: | 19 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский