Bar chair Cheerio, 100x54x52cm, seat height 78cm
ID: 4025621830771
Discount 50 %
€184.50
€369.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Grey |
| Height: | 100 cm |
| Width: | 52 cm |
| Length: | 54 cm |
| Weight: | 8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский