Bathmat Degade, grey, 50x75cm
ID: 3560233018304
€21.50
Product details
Product details
| Material: | Cotton |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Color: | Grey |
| Width: | 50 cm |
| Length: | 75 cm |
| Weight: | 1.1 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский