Organizer Alba, rotating, beige/gold color, H12.5cm, D14.5cm
ID: 3560231009335
€9.95
Product details
Product details
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Gold |
| Color: | Beige |
| Height: | 12.5 cm |
| Width: | 14.5 cm |
| Length: | 14.5 cm |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский