Soap dispenser FLOREA Green, gold/green color, 300ml, H18cm, D7.7cm
ID: 3560231123215
€9.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | ABS |
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Gold |
| Color: | Green |
| Height: | 18 cm |
| Width: | 7.7 cm |
| Length: | 7.7 cm |
| Volume: | 300 ml |
| Weight: | 0.27 kg |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский