Soap dispenser Lady jungle, 8.5x16.9cm
ID: 3560233827814
€9.90
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Green |
| Height: | 16.9 cm |
| Width: | 8.5 cm |
| Length: | 8.5 cm |
| Weight: | 0.34 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский