Soap dispenser Oleya, beige/brown, 290ml, H13.9cm, D9cm
ID: 3560231122874
€9.95
Product details
Product details
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Material: | ABS |
| Material: | Polyresin |
| Color: | Brown |
| Color: | Beige |
| Height: | 13.9 cm |
| Width: | 9 cm |
| Length: | 9 cm |
| Volume: | 290 ml |
| Weight: | 0.28 kg |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский