Round cotton jar OLEYA, beige, D10cm H9.4cm
ID: 3560231122959
€11.95
Product details
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Material: | Eco leather |
| Color: | Beige |
| Height: | 9.4 cm |
| Width: | 10 cm |
| Length: | 10 cm |
| Weight: | 0.14 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский