Bedside table Halink, old pink, metal/chipboard, 54.5x40.6cm, H54.5cm
ID: 5905289008370
Leg height 12cm
€109.00
Product details
Leg height 12cm
Product details
| Material: | Chipboard |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Pink |
| Height: | 54.5 cm |
| Width: | 54.5 cm |
| Length: | 40.6 cm |
| Weight: | 19.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский