Bench Madalena L, grey, H48x110x40cm
ID: 2000001087176
€139.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Grey |
| Height: | 48 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 110 cm |
| Weight: | 6.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский