Bench with storage box Martimo, taupe/gold color, H43x110x43cm
ID: 2000001087244
€199.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Metal |
| Height: | 43 cm |
| Width: | 45 cm |
| Length: | 110 cm |
| Weight: | 19 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский