Bench with storage box Matilda, grey, H43x123x45cm
ID: 2000001087268
€159.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Grey |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 123 cm |
| Weight: | 19 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский