Book box Love L, 33x22x7cm
ID: 2000001065068
Discount 40 %
€6.54
€10.90
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Cardboard |
| Color: | Black |
| Height: | 33 cm |
| Width: | 7 cm |
| Length: | 22 cm |
| Weight: | 0.7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский