Box Liam, yellow, 76x38x38cm
ID: 3560237556079
Discount 40 %
€29.94
€49.90
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Cardboard |
| Color: | Yellow |
| Height: | 38 cm |
| Width: | 38 cm |
| Length: | 76 cm |
| Weight: | 5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский