Candle holder Octopus, aluminum/glass, gold color, H13.5x17x17cm
ID: 5024418606628
€33.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 13.5 cm |
| Width: | 17 cm |
| Length: | 17 cm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский