Pendant lamp Rada, bronze tone, G9, 7x35W(MAX), H68-138cm, 75x28cm
ID: 2000000948812
Bulbs are not included.
€149.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Glass |
| Color: | Bronze |
| Height: | 138 cm |
| Width: | 28 cm |
| Length: | 75 cm |
| Weight: | 5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Ceiling lamp Mondeo, black/gold color, H6.5cm, D40cm, LED 36W, 3000-6000K, 1980lm
6.5 cm 40 cm 40 cm
€49.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский