Pendant lamp Rosera Cognac, bronze color, H75-155cm, D60cm, G9x10 35W(MAX)
ID: 2000000961354
Bulbs are not included.
€239.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Glass |
| Color: | Bronze |
| Height: | 155 cm |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский