Dresse Fence, H80x80x40cm
ID: 4025621864813
Discount 50 %
€399.50
€799.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Color: | Black |
| Height: | 80 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 80 cm |
| Weight: | 23.1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский