Dresser Suitcase, brown, 84x52x31cm
ID: 4025621831273
Discount 20 %
€263.20
€329.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Brown |
| Height: | 84 cm |
| Width: | 31 cm |
| Length: | 52 cm |
| Weight: | 19 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский