Coffee table Avega, beige marble, H42xD90cm
ID: 5713941339393
€645.00
Product details
Product details
| Material: | Marble |
|---|---|
| Color: | Beige |
| Height: | 42 cm |
| Width: | 90 cm |
| Length: | 90 cm |
| Weight: | 98 kg |
| Weight capacity: | 20 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский