Coffee table Horaya, dark red, MDF, 120x60cm, H36cm
ID: 5905248136397
€225.00
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Color: | Red |
| Height: | 36 cm |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 120 cm |
| Weight: | 28 kg |
| Tabletop shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский