Trundle table set Felix X2, H40xD60cm, H33xD40cm
ID: 3664944326571
€119.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Natural |
| Height: | 40 cm |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 6.2 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский