Carpet Acacia Gobelin 0372/ Q01/X, D80cm
ID: 4010014002903
Discount 30 %
€11.13
€15.90
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Brown |
| Width: | 80 cm |
| Length: | 80 cm |
| Weight: | 1.1 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Dandy SK-15, green/brown, H91x125x75cm, seat height 40cm
91 cm 125 cm 75 cm
€153.30
€219.00
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский