Mug Wally, mustard tone, 400ml, H10.5, D9cm
ID: 2000001022276
Discount 60 %
€2.78
€6.95
Product details
Product details
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Color: | Yellow |
| Height: | 10.5 cm |
| Width: | 9 cm |
| Length: | 9 cm |
| Volume: | 400 ml |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский