Carpet Acacia Gobelin 0373/ Q03/X, D80cm
ID: 4010014002927
Discount 30 %
€11.13
€15.90
Product details
Product details
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Color: | Blue |
| Width: | 80 cm |
| Length: | 80 cm |
| Weight: | 1.1 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский