Bookend Dancing Rabbit, black/bronze color, set, H18.5x27x9.5cm
ID: 2000001208045
€29.90
Product details
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Color: | Bronze |
| Color: | Black |
| Height: | 18.5 cm |
| Width: | 9.5 cm |
| Length: | 27 cm |
| Weight: | 2.53 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский