Bookend Horse, brown/gold color, set, H22.5x26x10cm
ID: 2000001208038
€29.90
Product details
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Color: | Gold |
| Color: | Brown |
| Height: | 22.5 cm |
| Width: | 10 cm |
| Length: | 26 cm |
| Weight: | 1.83 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский