Deco figurine Book with figure, sand/gold color, H31x14.5x10.5cm
ID: 2000001207710
€33.00
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Color: | Sand |
| Color: | Gold |
| Height: | 31 cm |
| Width: | 10.5 cm |
| Length: | 14.5 cm |
| Weight: | 1.14 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский