Deco figurine Globe disco, silver,glass/iron/pvc, D20cm
ID: 3560231630119
€49.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Transparent |
| Height: | 17 cm |
| Width: | 8 cm |
| Length: | 8 cm |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский