Deco figurine Globuss, blue color, H28xD20cm
ID: 3560232691539
Discount 50 %
€12.95
€25.90
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Blue |
| Height: | 28 cm |
| Width: | 20 cm |
| Length: | 20 cm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский